Gigs

 • OMENLAND @Kurpiowska Kraina

  OMENLAND

  https://www.facebook.com/events/1671680262925519/

  Omenland, Hazel, Prisoners Show, Clubbasse, Yourant, Crouzer, Omen, Matson, Gashmaker, Killer, Lacros, Górski, Mariodeejay pres. Moj, Mr. Whoo, Julas, Knassix, Mr Cheez, kordo, jocker, Marcus, Malos, Damien, Quadziu, Daber, Olaf Van Crazy, Matt Spark pres. Mts

  Omenland 2018!
  22 Czerwca – Piątek
  Rozpoczęcie Wakacji

  Nadchodzi druga edycja najmocniejszego festiwalu muzyki klubowej w Polsce – Omenland.
  Impreza pod patronatem doskonale znanego Klubu Omen – Płośnica,

 • RETRO TIME IN ATTACK OPEN AIR @Bałtów 8, 27-423 Bałtów

  Oficjalne rozpoczęcie wakacji z RETRO TIME IN ATTACK

  1 PULA biletów w #mega promocyjnej cenie JUŻ W SPRZEDAŻY

  Bilety dostępne na ➡️ https://bilety.juraparkbaltow.pl/orw-2018/ 

  Poniżej mała instrukcja obsługi:

  ➡️1 pula z biletami normalnymi będzie w obiegu jedynie od 25 do 30 kwietnia. Ich cena to jedyne 25zł! – Cena ta z każdą kolejną pulą będzie wzrastać.
  Bilet Normalny jest biletem jednorazowego wstępu i upoważnia do przebywania na terenie wydarzenia od godziny 18:00 do 4:00.

  ➡️ Cena biletu VIP w 1 puli to 100zł, ilość tych biletów jest ściśle ograniczona (kto pierwszy ten lepszy! ;p). Bilet VIP jest biletem wielokrotnego wstępu co oznacza, że jego posiadacz może opuszczać teren wydarzenia i ponownie na niego wracać.
  Bilet zawiera: osobne wejście na teren imprezy, wejścia na sektor VIP, dostęp do sceny tanecznej z dobrym widokiem na scenę główną, płatny bar na terenie strefy VIP z pełnym asortymentem alkoholi i napoi, płatny catering oraz osobne toalety.

  ➡️ Bilety wysyłane są w wersji elektronicznej na podany podczas składania zamówienia adres mail. Bilet należy pobrać na telefon lub wydrukować. Podczas wejścia na teren wydarzenia konieczne jest okazanie się biletem w wersji papierowej lub elektronicznej!

  Już dziś zaplanujcie ze swoją Ekipą, jak rozpoczniecie wakacje 2018😁 My jesteśmy przekonani, że najlepiej w klimacie Retro na VI edycji ORW Retrotime in Attack 

  Zapraszamy również do dołączania do wydarzenie https://www.facebook.com/events/343199089505405/

 • KOSMOS @Zgorzelec
 • KOSMOS @Zgorzelec
 • Rezerwacja terminu
 • Rezerwacja terminu