Parę słów o Nas

Dla jednych mistrzami BYLI… SĄ… i zawsze BĘDĄ. Dje i producenci Pumping Houseowych brzmień (przez wielu nazywanych wixą) od 2002r. 11 lat na Polskim rynku bez wsparcia radiowego i medialnego (mainstream) to bez wątpienia sukces jaki osiągnęli. W roku 2007 zakończyli swoją karierę a raczej zrobili sobie „wolne”, aby w roku 2010 powrócić z cyklem imprez RETRO TIME IN ATTACK™ (R.T.I.A™). Jak sami mówią nie było łatwo aby się odnaleźć i walczyć z komercjalizacją, jednakże ich upór i oryginalność wyprowadziła ich na szczyty gdzie imprezy z cyklu R.T.I.A™ stały się jednymi z najbardziej pożądanymi… Jak to mówi Archi i Quasar… „R.T.I.A™ to jedyna i oryginalna impreza, reszta to tylko podróbki”.

Założyciele najbardziej pumpingowego cyklu imprez w Polsce, PUMPINGLAND™ oraz MEMBERS OF PUMPINGLAND™, cechujące mocne i szybkie brzmienia hardbass, pumping house, scouse house, klubb. Przy współpracy wielu producentów z Hiszpanii, Rosji, Anglii, Francji, Ukrainy stworzyli coś czego w Polsce jeszcze nie było. Jako dje i producenci dają możliwości młodym artystom na wykazanie się swoimi umiejętnościami HARDBASS’owymi, PUMPING HOUSE’owymi na swoim profilu www.facebook.com/fthrecords „WIXA TO RELIGIA DLA VIXIARZY! To coś więcej… To styl bycia, to styl życia” F.T.H8TER5™ – czyli miej wyjebane a będzie ci dane! zapraszamy na profil: www.facebook.com/clubbasse

Pumpingland™, Members of Pumpingland™, Retro Time In Attack™ (RTIA™), Klinika Vixoholika™, Klubowy dzień wagarowicza™, to eventy należące do RTIA EVENTS oraz CLUBBASSE od 2010r do dnia dzisiejszego.

Komentarze